Hakkımızda

Nakliye Artık Daha Kolay

Türkiye’nin Lider E-Forwarder / Online Navlun Platformu, NakliyemKolay.com

NakliyemKolay.com, DRN Lojistik A.Ş. firmasının bir markası olup, proje lojistik sektörüne hizmet sağlayıcı olarak konumlandırılmıştır. Binlerce üyesinin gerçekleştirdiği yüklemelerin gücüyle birlikte, çeşitli dönemlerde toptancılık anlaşmaları yapar, bu sayede denizyolu ve havayolu yüklemelerinde maliyetleri düşürmekle kalmaz, yaptığı ileri teknoloji yatırımları ile, operasyonları da takip edilebilir ve basit bir hale getirir.

NakliyemKolay.com, tüm işletmelerin navlun ihtiyaçları için web tabanlı taşımacılık yönetim sistemi sunan, ödüllü ve lider bir projedir.

Dinamik bir şekilde geliştirdiğimiz ve dünyanın tüm ülkelerinden sadece profesyonel Agenta/Taşımacı/Freight Forwarder’lardan oluşturduğumuz e-lojistik ağımızı, üyelerimizin maliyet ve risklerinizi düşürmek amacına yönelik kullanıyoruz. E-lojistik ağımız, üyelerimizin rekabetçi ve en iyi fiyat teklifleri yaratmalarına izin vermekle birlikte, Nakliyeci Kıyaslama ve Nakliye Yönetim çözümlerimiz, müşterilerimizin işlerini basitleştirip optimize etmesinin yanı sıra, maliyetlerini de düşürmelerini sağlıyor. NakliyemKolay.com ihale modülü, taşımacılık proseslerini basitleştirmekle beraber, talepleri ülke/şehir/liman bilgilerine göre ayrıştırarak sadece ilgili firmalardan teklifler toplanmasını sağlar.

NakliyemKolay.com, nakliye satın alanlar için, hızlandırıcı, basitleştirici ve verimlilik arttırıcı araçlar sunuyoruz. Bu amaca yönelik olarak da, enerjik, istekli ve deneyimli lojistik firmalarına, yenilikci teknolojiler sunuyoruz.

NakliyemKolay.com’un başarısı, karmaşık ve zor lojistik taleplerinizi çözmek için dikkatlice seçilmiş ve değerlendirmeye alınmış firmaları, sizin için e-lojistik ağının içerisine dahil etmesinden doğuyor. Bu sayede, çok yüksek performans standartları ve devamlılık sağlayabiliyoruz. Bu prensipler ve network, geçmişimizdeki başarılı büyümenin sebebi olmakla birlikte, geleceğimize de ışık tutuyor.

Biz, dünyanın her ülkesinde kayıtlı lojistik şirketlerini üyelerimizin hizmetine sunuyoruz. Tam konteyner(FCL) veya daha küçük olan parsiyel yükler ile birlikte, kutulu yük, dökme yük ve sıvı yük taşıtma ihtiyaçlarınızın yanı sıra araç (araba, kamyon, motorsiklet), tekneler, ağır makineler ve ekipmanlar, tehlikeli ürünler veya ev ürünleri gibi lojistiği zor olan tüm proje yüklerinizin taşıtılması ihtiyaçlarınız, ağımızda bulunan firmalar ile en iyi şekilde karşılayarak teslimatlarını gerçekleştiriyoruz. NakliyemKolay.com olarak, Amerika, Avrupa, Asya, Afrika, Ortadoğu ve Avusturalya’da bulunan lokal lojistik servis sağlayıcıları ile küresel olarak faaliyet gösteriyoruz.

NakliyemKolay.com lojistik firmalarının, müşterileri ile her zaman iletişimde kalmasını sağlar. NakliyemKolay.com yardımı ile, lojistik firmaları, kendi bilgilerini, nakliye ve ilişkili hizmetler ile ilgili işverenlere ulaştırabilir, gerçek zamanlı pazar bilgilerine ulaşabilir, yeni müşteri, partner ve taşeronlara rahatlıkla erişebilirsiniz. NakliyemKolay.com olarak, lojistik firmalarına direk satış imkanları sağlamanın yanında, hedef cirolarını ulaşmaları için pazarlama faaliyetleri yapmaları ve müşteri ilişkileri yönetimi yapmalarına da imkan sunuyoruz.

NakliyemKolay.com, dünyanın her bölgesinde bulunan üyeleri ile aşağıdaki ek fırsatları da sunar :

1. Şirketinizin uluslararası pazardaki rekabet imkanını güçlendirir.
2. Yeni partnerler bulmanızı sağlar.
3. Lokal şirketinizi uluslararası pazara açar.
4. Diğer pazarlardaki partnerleriniz ile karlılığınızı arttırır.
5. Mesajlaşma sistemi ile zamandan tasarruf sağlamanızı sağlar.
6. Markanızın tanıtımını yapar.
7. Ticari faaliyetlerinizde maliyetlerinizi düşürme imkanı sunar.
8. Tekliflerdeki güvenlik aralığınızı düşürür.
9. Hedef firmaları bulmanıza yardım eder.

Tüm sorularınız için bize çekinmeden ulaşabilirsiniz : [email protected]

TEB Girişim Bankacılığı, NakliyemKolay.com projesini desteklemektedir.