Blog

Nakliye Artık Daha Kolay

coronavirus

CO-VID19 Salgınının Konteyner Taşımacılığına Etkileri 2020

CORONAVİRÜS KONTEYNER TAŞIMACILIĞINI DA ETKİLEDİ Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını konteyner taşımacılığını da olumsuz anlamda etkiliyor. Dünyanın en büyük 10 konteyner limanının 9’unun Uzak Doğu’da, 7’isinin de Çin’de olması nedeniyle konteyner taşımaları ciddi anlamda sekteye uğradı.  Ülkeler bir bütün olarak karantinaya alındı, sınır kapıları kapatıldı, uçuş yasakları Coronavirüs görülen her ülke için sıradan bir…
Devamı

Lojistik Şirketi Nasıl Seçilmeli?

1. Nakliye şirketi, sizin işlemleriniz için yeterli büyüklüğe sahip mi? Mevcutta ne kadar hizmet anlaşmasına sahipler? Eğer kargonuzun mümkün olan ilk gemi ile seyire başlamasını istiyorsanız, elinden birçok taşıyıcı bulunan forwarder’lar ile çalışmanız çok önemli. Özellikle sezonun en yoğun günlerinde yaşanan yer sorunlarında, bunu çok daha yoğun hissedebilirsiniz. Eğer forwarder’ınızın elinde birden fazla taşıyıcı line…
Devamı

Satış Temsilcisi Arıyoruz

Türkiye'nin en inovatif projelerinden biriyiz. Teknolojiyi kullanıyoruz, fark yaratıyoruz ve büyüyoruz. Satış departmanımızda, deniz ve havayolu yüklemelerinde bizimle çalışmayı düşünür müsünüz? CV'nizi mutlaka info@nakliyemkolay.com adresimize bekliyoruz.

1 Konteynere 3 Araba Sığar Mı?

Güneşli bir yaz gününde NakliyemKolay.com merkez binadaki ofisimde çalışıyorken telefonum çaldı. Arayan kişi Türkiye’de faaliyet gösteren yabancı bir müşterimdi. Orta Doğu asıllı, Libya’da yetişmiş, çok iyi İngilizce konuşan, iyi eğitimli biriydi. Konuşmamızın başındaki selamlaşma-hal hatır kısmını geçtikten sonra, o an Libya’da olduğunu, bir müşterisinin mallarını Dubai yerine yanlışlıkla Türkiye’ye yolladığını, 3 gün sonra malların İstanbul Ambarlı’daki Mardaş Limanı’na varacağını, bunu Türkiye’de millileştirmeden Dubai’ye yollayıp yollayamayacağımızı sordu. Transit ticaret ile işlerin mümkün olduğunu, daha önce de pek çok kez Çin-Türkiye-Mısır hattında bunu yaptığımızı anlattım. Bu arada malların araba olduğunu söylediğinde ilk soru işareti kafamda çoktan belirtmişti….

Türk Havayolları İptal Seferler – 26.01.2016

İSTANBUL, Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı'nda beklenen meteorolojik hadise ve yoğun kar yağışı nedeniyle tablodaki seferler ne yazık ki iptal edilmiştir.

Lojistik Operasyon Yöneticisi Arıyoruz

Türkiye’nin en inovatif projelerinden biriyiz. Teknolojiyi kullanıyoruz, fark yaratıyoruz ve büyüyoruz. Operasyon departmanımızda, deniz ve havayolu yüklemelerinde bizimle çalışmayı düşünür müsünüz? CV’nizi mutlaka info@nakliyemkolay.com adresimize bekliyoruz.

2016 Yönetim Kurulu Başkanı Mesajı

Değerli Üyemiz – İş ortağımız – Ziyaretçimiz,

Sene sonu itibariyle, promosyon, yılbaşı hazırlıkları, tatiller gibi karmaşalar başlamadan, sizinle selamlaşmak, yeni yılınızı ilk olarak kutlamak,
ailemizin bir parçası olarak 2015 yılı değerlendirmemizi sizinle paylaşmak istedim.

Geçtiğimiz yıla çok kısa baktığımızda;

İKİNCİ EL EN UYGUN KONTEYNER FİYAT SEÇENEKLERİ

Bulunan ikinci el ve uygun konteyner çeşitleri; Standart 20 feet, Standart 40 feet, Standart High-Cube 40 feet, Open Top 20 feet, Open Top 40 feet ve Reefer 20 feet, Reefer 40 feet, Flat rack 20 feet, Flat rack 40 feet, Collapsible flat rack 20 feet, Collapsible flat rack 40 feet, Platform 20 feet, Platform 40 fee olarak sayılabilir. 

2. EL KONTEYNER

Konteynerler sayesinde malzemeler güvenle ulaştırılır. 2. el konteyner de tercih edilebilir. Çelik malzemeden üretildiği için sağlamlığından şüphe duymaka gerek yoktur ve tekrar tekrar tercih edilebilir. Konteyner seçimini firma kendisi belirler ve ihtiyacına yönelik bunu ayarlamakla yükümlüdür. Her firmaya ve malzemeye göre bir ölçüde ve tipte konteyner bulmak mümkündür.

 

Çelik Konteyner Evler

Ev olarak kullanımı dışında çelik konteyner farklı alanlarda farklı ihtiyaçları karşılamak için de kullanılabilmektedir. Şantiyelerde de sıklıkla tercih edilen konteynerler, kolayca kurulabildiği için ofis olarak da kullanılabilmektedir.

Hemen Ara
Navlun Hesapla
Whatsapp