Navlun Hesaplama

Nakliye Artık Daha Kolay

Online En Uygun Navlun Hesaplama

Konteyner navlun nasıl hesaplanır?

Türkiye’den yurtdışına veya yurtdışından Türkiye’ye konteyner taşımacılığı yaptırmak istiyorsanız, öncelikle güvenilir bir forwarder firma ile anlaşmalısınız. Örneğin Çin Şangay’dan Türkiye İzmit’e 40HQ konteyner taşıtmak istiyorsanız veya İstanbul Ambarlı’dan USA NewYork’a 20DC konteyner yollamak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey, yukarıdaki formu doldurarak NakliyemKolay tarafından iletişime geçilmesini beklemek olacaktır.

Hava kargo navlun nasıl hesaplanır?

Acil kargolarınız için en iyi seçenek hava kargo olacaktır. Bunun için yine NakliyemKolay gibi bir forwarder ile çalışmanız gerekiyor. Navlun Hesaplama formunu doldurduğunuzda tek yapmanız gereken ilgili müşteri temsilcimizin sizinle iletişime geçmesini beklemek.

Karayolu ile komple tır veya parsiyel taşımacılık fiyatları neler?

Özellikle avrupa için karayolu taşımacılığı kapıdan kapıya servis verir ve özmal araçlar ile servis veren firmalar sizin için son derece uygun navlun maliyetleri sunacaktır. Almanya, Bulgaristan, Romanya, İngiltere, İtalya, İspanya gibi ülkelere komple araç veya parsiyel taşımacılık firması ihtiyacınız olduğunda NakliyemKolay sizin için en doğru çözümlerden biri olacaktır.

Hemen Ara
Navlun Hesapla
Whatsapp