Tarros İletişim | Tarros Müşteri Hizmetleri | 2020 NakliyemKolay.com

Nakliye Artık Daha Kolay

Tarros İletişim | Tarros Müşteri Hizmetleri | 2020 NakliyemKolay.com

TARROS İLETİŞİM 2020

Tarros iletişim bilgilerine, Akdeniz’de herhangi bir limana yük göndermek isteyen ve bu iş için Tarros Denizcilik ve Nakliyat A.Ş İstanbul şubesi ile İtalyan şirketinin Türkiye’deki diğer şubelerine ulaşmak isteyenlerin ihtiyacı olacaktır. Bu bilgileri kullanarak Tarros Shipping şirketine ulaşan kişiler Akdeniz havzasındaki ülkelere direkt ya da aktarmalı olarak yüklerini gönderebilirler.

Tarros iletişim bilgileri, Tarros gemi takip ve diğer tüm detaylar NakliyemKolay.com’da.

 TARROS SHİPPİNG

Tarros Shipping, Akdeniz’de 20’den fazla lokasyona taşıma yapan İtalyan menşeli bir denizcilik şirketidir. 1963’te, Musso ailesi tarafından sahip olunan en eski İtalyan nakliye işletmecilerinden biri olan 1828’den beri hizmet veren Grendi’nin geliştirilmesi olarak kuruldu. Şirket 1967 yılından bu yana da konteyner taşımacılığı yapmaktadır.

 Tarros Shipping şirketinin Türkiye acenteliği 1985 yılından bu yana Arkas tarafından yürütülürken daha sonra Tarros SPA ve Arkas yeni bir ortaklığa giderek 2011 yılında Tarros Denizcilik’i kurdu.

Tarros Akdeniz çanağı içinde “Bölgesel” ölçeğe odaklanan ve faaliyet alanı olarak burayı seçen görece küçük ölçekli bir gemi programıdır. Firma yaklaşık 20 bin adetlik bir konteyner filosuna sahip.

 TARROS TÜRKİYE’YE ÖZEL ÖNEM VERİYOR 

Tarros Türkiye, ülkenin artan dış ticaret hacmi neticesinde Tarros Shipping ve Arkas’ın kurduğu ortaklık sonucunda Ocak 2011’de faaliyete başlamıştır. Bu oluşum öncesinde ise Arkas, Tarros’un Türkiye acenteliğini yaklaşık 26 yıl boyunca sürdürmüştü.

Tarros Denizcilik İzmir merkez olmak üzere İstanbul, Bursa ve Mersin olmak üzere toplam  4 şubesiyle faaliyet gösteriyor.

Şirketin gemileri İstanbul’da Ambarlı, İzmit’te Yılport ve Yarımca, İzmir Alsancak ve Aliağa TCEEGE, Mersin ve Gemlik limanlarına uğrak yapmaktadır.

TARROS İLETİŞİM

Tarros iletişim bilgilerine, Akdeniz’de herhangi bir limana yük göndermek isteyen ve bu iş için Tarros Denizcilik ve Nakliyat A.Ş İstanbul şubesi ile İtalyan şirketinin Türkiye’deki diğer şubelerine ulaşmak isteyenler ulaşmak isteyeceklerdir. İhracatçılar bu bilgileri kullanarak Tarros Shipping şirketine ulaşabilir ve Akdeniz havzasındaki ülkelere direkt ya da aktarmalı olarak yüklerini gönderebilirler.

Tarros Denizcilik’in Türkiye’de İstanbul, İzmir, Bursa ve Mersin şubeleri bulunmaktadır. Şirketin müşterileri bu şubelerin iletişim bilgilerini sıklıkla aramaktadır.

TARROS ADRES

Tarros adres denildiğinde şirketin Türkiye’deki 4 şubesinin adresleri anlaşılmalıdır. Bu adresler şöyledir:

TARROS İLETİŞİM İZMİR

Şirketin İzmir merkezi Liman Cad.Arkas Binası no: 38 35230 Alsancak / İzmir adresinde hizmet vermektedir.

TARROS İLETİŞİM İSTANBUL

Şirketin İstanbul şubesinin adresi Kasap Sokak Arkası Binası no. 2/880280 – Esentepe, İstanbul’dur.

TARROS BURSA İLETİŞİM ADRES

Tarros Bursa şubesi Yeni Yalova Yolu 15. Km No:699 Çeşmebaşı Mahallesi Osmangazi, Ovaakca 16240 Bursa adresinde hizmet vermektedir.  

TARROS MERSİN İLETİŞİM BİLGİLERİ 

Tarros Denizcilik Mersin şubesi ise Yeni Mahalle 119. Cad. 5309 Sokak Mahmut Torun Ticaret Merkezi Kat. 9 33050 Mersin adresinde konuşlanmıştır.

TARROS TELEFON

 Tarros telefon da, şirketin şubelerine ulaşmak için kullanılabilecek bir diğer  yoldur.

Tarros’un İzmir merkez telefonu 90 232 477 77 33, faks numarası 90 232 411 00 66’dır.

İstanbul şube telefonu ise 90 212 318 00 88, faks numarası ise 90 212 216 31 15’dir.

Bursa şubesine 90 224 270 79 99 numaralı telefon ile 90 224 270 77 78 numaralı fakstan da ulaşılabilir.

Mersin Tarros şubesine ulaşmak için 90 324 241 13 33 numaralı telefon, 90 324 241 13 34 faks kullanılabilir.

TARROS GEMİ TAKİP

Tarros gemi ve konteyner takip ile konteynerinizin dünya haritasındaki mevcut konumunu belirlemenize ve limanı ve limanda geçirilen süreyi belirlemeye izin verir. Tarros takip ile yükünüzü taşıyan gemi ve konteynerin varış limanına ulaşma anını en yakın sonuçla öğrenme imkanınız var.

Tarros Denizcilik ve Nakliyat’ın “Yük Takibi” sistemiyle şimdi yükünüzü adım adım izlemek elinizde. Bir konteynerin hangi tarihlerde, hangi limanlardan hangi gemilere yüklendiğini öğrenmeniz sadece birkaç dakikalık iş.

Temsil ettiğimiz armatörün logosuna tıklayarak Yük Takibi sistemine girebilirsiniz.

Sisteme girdikten sonra da konteyner numarası ya da konşimento numarası yazarak konteynerinizi taşıyan geminin o an için nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir