Cosco İletişim | Cosco Müşteri Hizmetleri | 2020 NakliyemKolay.com

Nakliye Artık Daha Kolay

Cosco İletişim | Cosco Müşteri Hizmetleri | 2020 NakliyemKolay.com

COSCO İLETİŞİM

Cosco iletişim bilgilerine, yük göndermek içi bu firmayı kullanacaklar ihtiyaç duyacaktır.

İstanbul, İzmir, İskenderun, Bursa ve Mersin’de şubeleri bulunan,400’den fazla gemisi ile Asya’nın dev taşımacılık şirketlerinden biri olan Cosco iletişim bilgileri, adres ve telefon numaraları ile gemi takibi ile ilgili gerekli bilgiler NakliyemKolay’da sizi bekliyor. 

COSCO SHİPPİNG

Tam adı “China Ocean Shipping (Group) Company” olan Cosco, 27 Nisan 1961’de kurulmuş, Asya’dan dünyaya hizmet veren önemli bir deniz taşımacılığı şirketidir ve Cosco gemilerinin uğramadığı liman neredeyse yoktur.

18 Kasım 2016’da “Cosco Shipping Lines Co.” olarak yeniden adlandırılan şirket 2018 yılı rakamlarına göre gemi sayısı bakımından dördündü, taşınan yük itibariyle ise üçüncü en büyük konteyner taşımacılığı şirketidir. Şirket konteyner taşımacılığı sektörünün toplam hacminin yüzde 12.1’inin elinde tutmaktadır. Bu rakam ile de sektörün üçüncü şirketidir. Şirketin merkezi Çin’in başkenti Pekin’dir.

Aralık 2019 sonu itibariyle, şirket toplam 2.2 milyon TEU kapasiteli 403 konteyner gemisini işletmektedir. COSCO SHIPPING Holding ise toplam 3 milyon TEU kapasiteli 507 konteyner gemisine sahiptir.

Cosco 255 uluslararası hizmet dünya çapında 105 ülke ve bölgeyi kapsayan 356 limanda, 401 uluslararası ve yurtiçi nakliye güzergahı işletmektedir.

COSCO TÜRKİYE YAPILANMASI

Cosco Shipping ihracat ve ithalat hacmi nedeniyle Türkiye’ye önem vermektedir. Bu önem sonucunda şirketin Türkiye ofisi İstanbul’da konuşlandırılmıştır.

Cosco Shipping Lines Denizcilik Anonim Şirketi” adını taşıyan şirket İzmir, Mersin, Bursa ve İskenderun şubeleri ile 100’den fazla Türk şirketine hizmet vermektedir.

Şirket, İstanbul, İzmit, İzmir, Mersin ve İskenderun’dan Arap Körfezi ve Kızıldeniz Limanlarına haftalık direkt servis vermenin yanı sıra, İstanbul, İzmit’ten haftalık direkt servis,  İzmir ve Mersin’den Uzak Doğu Limanlarına taşıma yapmaktadır.

Cosco Shippping Türkiye’de Kumport, Evyapport; Gemport; İzmir Aliağa TCE EGE Port; TCDD İzmir Alsancak Port; Mersin Internatıonal Port; LimakPort İskenderun, Antalya Port, Yılport, Tekirdağ Asyaport,Marport ve Assanport’a uğrak yapmaktadır.

Cosco Türkiye yılda 1300 gemi uğrağını yönetirken, yılda 250 bin  konteyner elleçleniyor.

COSCO İLETİŞİM BİLGİLERİ

Cosco iletişim bilgilerine dünyada uğramadığı liman olmayan bu şirket ile yük göndermek isteyenlerin ihtiyacı olacaktır. Bu bilgiler adres, telefon ve faks numarasını içermektedir.

COSCO ADRES

Cosco adres şirketin Türkiye şubelerine ulaşmak için gereken ilk bilgidir. Bu bilgilere, yük göndermek için bu firmayı kullanacaklar ihtiyaç duyacaktır.

Cosco’nun Türkiye’deki ofislerin adresleri aşağıdaki gibidir:

COSCO İLETİŞİM  İSTANBUL

Büyükdere Cad. Maya Akar Center, B Blok No:92-93-94-95 (Asansör 24)

Esentepe, Şişli 34394 İstanbul –Türkiye

COSCO İLETİŞİM  İZMİR 

Atatürk Cad. No: 376, Mert Plaza, Kat: 3/3 Alsancak,  İzmir – Türkiye.

COSCO İLETİŞİM MERSİN 

Yeni Mah. Kurtuluş Meydanı. İnönü Blv. No: 54 Umat Plaza K:15 /39-40 Mersin –Türkiye.

COSCO İLETİŞİM İSKENDERUN 

Çay Mahallesi, Sahil Caddesi Yıldız Plaza A/Blok Kat:1 Daire:2  – İskenderun – Hatay.

COSCO İLETİŞİM BURSA 

Akademi Cd. Zeno İş Merkezi No 2/C Kat:3 İç Kapı No:11 Odunluk, Nilüfer – Bursa.

Cosco Shipping’e ulaşmak için NakliyemKolay’ı kullanıp, bizim aracılığımızla yük gönderimi de gerçekleştirebilirsiniz.

COSCO TELEFON

Cosco telefon numaralarına şirketin Türkiye şubelerine ulaşmak için ihtiyaç vardır. Rezervasyon, navlun teklifi ya da yük takibi yapmak isteyenler bu numaraları kullanabilirler.

Şirketin Türkiye şubelerinin telefon numaraları aşağıda sıralanmıştır:

İstanbul Cosco’ya ulaşmak için 0 212 367 10 50 numaralı telefon ile 0 212 367 10 56 numaralı faks kullanılabilir.

Cosco İzmir şubesine 0 232 404 30 03 numaralı telefon kullanılarak da ulaşılabilir. Numara aynı zamanda faks olarak da kullanılmaktadır

 Cosco Mersin şubesine 0 324 231 64 05 telefon, 0 324 237 27 81 numaralı faks numarası ile ulaşılabilir.

İskenderun ofisine ulaşmak için 0 326 613 40 31 numaralı telefon, 0 326 613 40 27 numaralı faks, Bursa ofise ulaşmak için ise 0 224 452 50 70 numaralı telefon ya da 0 224 452 50 36 numaralı faks kullanılabilir.

COSCO KONTEYNER TAKİP

Cosco konteyner takip konteynerinizin dünya haritasındaki mevcut konumunu belirlemenize ve limanı ve limanda geçirilen süreyi belirlemeye izin verir. Cosco takip ile yükünüzü taşıyan gemi ve konteynerin varış limanına ulaşma anını en yakın sonuçla öğrenme imkanınız var. Konteyner takibi yapmak için firmanın internet sitesindeki konteyner takip bölümünü kullanmanız gerekiyor.  Bu bölüm sitede e- business sekmesinde yer alıyor. Sekmeye basıldığında karşınıza çıkacak sayfada gerekli alana konteyner numarası ya da konşimento numarası yazarak konteynerinizi taşıyan geminin o an için nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Konteyneriniz ile bilgiyi firmanın kendisinden almak isterseniz de   [email protected]  e-posta adresi kanalıyla bağlantı kurulabilir.

Cosco konteyner takibini NakliyemKolay’ın  konteyner takip  aracını kullanarak da yapabilirsiniz. Bunun için de elinizde olması gereken ilk bilgi konteyner numarasıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir