İKİNCİ EL EN UYGUN KONTEYNER FİYAT SEÇENEKLERİ

Nakliye Artık Daha Kolay

İKİNCİ EL EN UYGUN KONTEYNER FİYAT SEÇENEKLERİ

Lojistik işini yapan firmaların taşıma işlemlerinin yanında aynı zamanda uluslar arası iletim ve taşıma sistemlerinin kullanımında, hemen hemen çoğu ticari malzeme ve eşyaların güvenli ve dayanıklı bir sistem ile taşınma işlemini sağlayan çelik malzeme ile üretilen kutulara konteyner adı verilir. Konteyner fiyatları ve seçenekleri lojistik şirketleri tarafından farklı ve alternatifli ölçü ve tiplerde kutu tercih edilebilir ve temin edimi için çalışma sağlanır. Taşımacılık mesleğinin de vazgeçilmez bir parçası ve ana maddesidir. Birçok konteyner fiyatları seçeneğine ulaşım sağlanabilir.

 

Sizin için navlun, kurye ve taşıma teklifleri toplayalım ister misiniz?

Bulunan ikinci el ve uygun konteyner çeşitleri; Standart 20 feet, Standart 40 feet, Standart High-Cube 40 feet, Open Top 20 feet, Open Top 40 feet ve Reefer 20 feet, Reefer 40 feet, Flat rack 20 feet, Flat rack 40 feet, Collapsible flat rack 20 feet, Collapsible flat rack 40 feet, Platform 20 feet, Platform 40 fee olarak sayılabilir. İkinci el en uygun konteyner fiyatları ile satış işlemleri düzenlenir. İkinci el kutuda en dikkat edilen kriterler; taşınan yüke bağlı olarak oldukça fazla farklı konteyner türleri bulunur. Özellikle bozuk olması olanaklı tüketim ürünlerinin taşınması da soğutum işlemli konteyner türleri mevcut haldedir. 

 

Sıvı ürünlerin de taşınabilmesi  adına tank içerikli konteyner türleri, üst taraftan yükleme ya da boşaltım fırsatı sağlama amacı ile bunun için üstü de açık konteyner türlerinin temini sağlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Navlun Hesapla
Whatsapp