İKİNCİ EL KONTEYNER SATIŞI

Nakliye Artık Daha Kolay

İKİNCİ EL KONTEYNER SATIŞI

Konteyner, tüm lojistik çalışmalarda ve uluslar arası taşıma işlemleri içinde tüm malzemeleri taşımaya yönelik kullanılabilen, çelik kutulardır ve özellikle gümrük ve inşaat alanlarında kullanılabilir. İkinci el konteyner satışı işler için de çok fayda sağlamaktadır. Çünkü çelik malzemeden olan kutular maliyetlidir ve her zaman kullanım sağlayabilir. Dayanıklı ve sağlam kutular her zaman kullanılabilir ve kiralık olarak da seçenek sunulmaktadır. Kişilerce kriterlerine bakılarak satılık olan kutular alınabilir.

 

Sizin için navlun, kurye ve taşıma teklifleri toplayalım ister misiniz?

İkinci el konteyner satışı için internetten de bakılabilir. Kutular birçok şekilde kullanım sağlar. Yaşam mekanı olarak inşaat alanlarında işçiler tarafından kullanılabilir. Ranza eklenerek yatma işlevi sağlanır. Mutfak ve WC ihtiyacı da karşılanır. Döşeme ve ısıtma – yalıtım sistemleri eklenir. Tüm ihtiyaçları karşılar ve sezonluk kullanım sağlar. Sağlam ve dayanıklıdır. Ofis şeklinde de kullanım sunar. Yine özellikle inşaat alanlarında proje konuşması ve ofis görüşmeleri burada da sağlanabilir. Ofis şeklinde de sezonluk kullanım sağlar. İkinci el olarak sıfıra yakın kutular da mevcuttur. Sadece daha fazla maliyet gerektirebilir. 

 

İkinci el konteyner satışı her şehirde yapılmaktadır. Firmalar kendilerine uygun seçeneklere göre alımı sağlamaktadır. Satış için de fiyatlar yine konuşulabilir. Hacim ve malzeme de çok etkiler. Kiralık olarak daha uygun maliyet içerir. Kaç kişinin kullanacağı ve ne kadar süre kullanacağı da etkileyen diğer faktörlerdendir. Konteyner satışı sanal olarak da gerçekleştirilebilir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Navlun Hesapla
Whatsapp