2. EL KONTEYNER

Nakliye Artık Daha Kolay

2. EL KONTEYNER

Konteynerler, taşımacılık içeren tüm işlerde ve lojistik çalışmalarında kullanılan, çelik malzemeden üretilen ve hemen hemen her tür malzemeyi gümrük işlemlerinde taşıma görevini gören kutulara denmektedir. 

 

Konteynerler sayesinde malzemeler güvenle ulaştırılır. 2. el konteyner de tercih edilebilir. Çelik malzemeden üretildiği için sağlamlığından şüphe duymaka gerek yoktur ve tekrar tekrar tercih edilebilir. Konteyner seçimini firma kendisi belirler ve ihtiyacına yönelik bunu ayarlamakla yükümlüdür. Her firmaya ve malzemeye göre bir ölçüde ve tipte konteyner bulmak mümkündür.

Sizin için navlun, kurye ve taşıma teklifleri toplayalım ister misiniz?

Aynı zamanda kalma yeri olarak da kullanılabilen tipleri de mevcuttur. İnşaat alanlarında ve bu tür işlerde işçilerin sezonluk kalma olanağını karşılar. İkinci el olarak dayanıklı ve sağlam olanlar internette de satılabilir. Ölçüleri, görselleri ve tipine göre insanlar fiyatlarına bakarak alım sağlayabilirler. 2. konteyner mantıklı bir alışveriştir çünkü her zaman dayanıklı kalırlar. Genelde beyaz renkte olurlar. Mavi ve kırmızı türleri de bulunur. Konteyner ofis şeklinde de kullanılabilen esnek bir kutudur ve hacimdir. Bu olanak ile de ofis şeklinde işlev sağlanabilir. Kurulumu da pratiklik olarak işe yarar. 

 

2. el konteyner seçimleri için iyi araştırma yapılmalıdır. Aynı tipte bir konteyner daha farklı ve uygun fiyatlar ile alınabilir. Acele edilmeden bakılmalıdır. Hem ofis hem de yaşam konteyner için bu kriter uygulanabilir. İçerisinde çelik ve soğuk bir görünüm yoktur. Mekan algısı kazandırılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Navlun Hesapla
Whatsapp