Safmarine İletişim | Safmarine Müşteri Hizmetleri | 2020 NakliyemKolay

Nakliye Artık Daha Kolay

Safmarine İletişim | Safmarine Müşteri Hizmetleri | 2020 NakliyemKolay

SAFMARİNE İLETİŞİM

Safmarine iletişim bilgilerine, bu gemi programını kullanarak Türkiye’den, şirketin gemilerinin uğrak yaptığı 320 limana yük göndermek isteyenler ihtiyaç duyarlar. 

Safmarine iletişim bilgileri, port to port işlemler, Safmarine schedule ve diğer tüm detaylar NakliyemKolay.com’da…

SAFMARİNE İLETİŞİM

Safmarine iletişim bilgileri, dünyanın 7 denizine de taşıma yapan Maersk bünyesindeki bu denizcilik şirketine ulaşma yollarını içeren adres, telefon numarası veya e-posta adreslerini içerir.

Dünyanın 130 ülkesi ile birlikte Türkiye’de de faaliyette olan Safmarine’nin  ülke ofisi İstanbul’da faaliyet göstermektedir. Firma 1999 yılından bu yana kendi ofisiyle Türkiye’de hizmet vermektedir ve bu ofis firmanın dünya genelindeki 93 ofisinden sadece biridir.

Şirketin gemileri Türkiye’de Ambarlı, Gemlik, İzmir Aliağa, İzmit, İskenderun Limakport, Mersin, Tekirdağ ve Çanakkale limanlarına uğrak yapmakta, ihracat yüklerini dünyaya taşırken, ithalat yüklerini de Türkiye’ye getirmektedir. Safmarine iletişim bilgilerine de bu aşamada ihtiyaç vardır.  

SAFMARİNE ADRES

Safmarine adres iletişim için gereken ilk bilgidir ve  Türkiye söz konusuysa akla şirketin İstanbul ofisi gelmektedir. Ülkenin en büyük ve en kalabalık kenti olmasının yanı sıra, en çok ihracat ve ithalat yapılan kenti de olan İstanbul Safmarine’in Türkiye’deki hayli işlek olan ofisidir. 

Safmarine İstanbul’a ulaşmak için kullanılabilecek adres; 

Saray Mahallesi Dr.Adnan Büyükdeniz Caddesi Akkom Ofis Park 2 2. Blok No: 4 Kat: 17 Ümraniye / İstanbul’dur.

Bu ofisin çalışma gün ve saatleri ise;  Pazartesi – Cuma 07:45 – 12:30 / 13:30 – 16:45’dir. Ofis Cumartesi ve Pazar kapalıdır.

SAFMARİNE TELEFON

 Safmarine telefon numarası ise tüm Türkiye’de kullanılabilecek bir numaradır. Safmarine ile telefon vasıtasıyla iletişim kurmak için aranacak numara 444 725 1’dir.

Şirkete Türkiye’den ayrıca mail yolu ile de iletişim kurulabilir.

İthalat gönderileri için tr.import@safmarine.com 

İhracat gönderileri için tr.export@safmarine.com  e-posta adresleri kullanılabilir.

MY SAFMARİNE

MY Safmarine, bu firma ile yapılması düşünülen tüm işlemleri çevrimiçi yapmayı sağlayan kişiye özel bir hizmettir ve bu hizmette de bir iletişim yoludur. Bu hizmet ile,  taşıma yaptıran ihracatçılar, navlun teklifi almaktan, varış adresine ulaşan yükün alıcısına teslim edilmesine kadar uzanan süreci en başından itibaren online kontrol altında tutabiliyor. My Safmarine ile tüm işlemler online olarak yapılabiliyor.

Sistemi kullanabilmek için öncelikle kayıtlı üye olmak gerekiyor. Kayıtlı üye olmak içinse gereken bilgilerin doğru bir şekilde girilmesi gerekiyor. Şirket bu aşamadan sonra bilgileri kontrol edip üyeliği onaylıyor.

Sonuç olarak kullanıcı adı ve şifreniz olduğu zaman sistemİ istediğiniz an, istediğiniz yerden, bilgisayardan ya da akıllı telefondan kullanabilirsiniz.

Neler yapılabilir?

Mevcut kullanıcı adı ve şifre sitenin sağındaki “Giriş yap” sekmesine tıklandıktan sonra açılan kutucuklara yazılmalı. Doğru girilen şifre ve kullanıcı adı ile birlikte sistemin kapıları size sonuna kadar açılıyor. Sistemi daha kolay kullanmak için dil değişikliği yapılabiliyor.

Sisteme giriş yapıldığında karşınıza çıkan sayfanın üst kısmında bu sistemi kullanarak yapabileceklerinizi görürsünüz.  Burada navlun teklifi al, rezervasyon yaptır, yönet ve izle sekmeleri bulunmaktadır. Bu sekmelerin her biri yük sevkıyatının bir başka aşamasının online yapılabilmesini sağlar.

SAFMARİNE GEMİ TAKİP

Safmarine gemi takip ile de, dünyanın herhangi bir denizinde yol alan  gemiyi harita üzerinden gerçek zamanlı takip edebilirsiniz. Bu sayede geminin pozisyonunu ve varış limanına ulaşma durumunu kontrol edilebilir. 

Safmarine gemi takip My Safmarine aracılığı ile yapılabileceği gibi, şirketin internet sitesinden direkt de yapılabilir. Bunu için konteyner numarasına ihtiyaç vardır. Konteyner numarası takip sayfasında bulunan alana yazıldığında kendi rotasında ilerleyen geminin o an nerede olduğu ekrana  gelecektir.

My Safmarine kullanılacaksa da sistemdeki “İzle” sekmesine basılıp açılan sayfada yer alan kutucuğa konteyner numarası yazıldığında geminin ve konteynerin nerede olduğu öğrenilebilir.

Gemi takibini NakliyemKolay’ın ilgili sayfasından da gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Navlun Hesapla
Whatsapp