Maersk İletişim | Maersk Müşteri Hizmetleri

Nakliye Artık Daha Kolay

Maersk İletişim | Maersk Müşteri Hizmetleri

MAERSK İLETİŞİM

Maersk iletişim bilgileri ihracat yüklerini dünyanın herhangi bir limanına firma ile gönderecek ya da ithalat yükleri bu firmanın gemileri ile gelen ithalatçıların merak ettiği bilgilerdir. Bu bilgileri elinde bulunduranlar, işlemlerini firma ile iletişime geçerek daha kolay gerçekleştirebilirler. 

1993 yılından bu yana Türkiye ofisleri Türk ihracatçılara hizmet veren Maersk, Türkiye’de 7 limandan düzenli sefer yapmaktadır.

Maersk’in Türkiye’de İstanbul, Mersin, Bursa, Hatay ve İzmir’de ofisleri bulunmaktadır. Firmayı tercih eden kişi ya da firmalar bu 5 ofisten biri ile bağlantı kurabilirler.

Maersk gemi takip programı, port to port işlemler, Maersk Schedule ve diğer tüm detaylar NakliyemKolay.com’da.

MAERSK İLETİŞİM İSTANBUL 

Maersk iletişim İstanbul bilgileri, firmanın Türkiye’deki ana ofisinin bilgilerini içerir. Ofis Anadolu Yakası’nda Ümraniye ilçesinde konuşlanmıştır.

Adresi Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. Akkom Ofis Park. 2. Blok No:4 Kat:17. 34768 Ümraniye İstanbul – Türkiye’dir.

Ofis hafta içi günlerinde 07.45-16.45 saatleri arasında hizmet vermektedir.

MAERSK ADRES 

Maersk adres bilgileri İzmir, Mersin ve Bursa ofisleri için şöyle:

  • İzmir: Salhane mahallesi, Anadolu Cad No:41 Megapol Tower İş Merkezi K:14 Bayraklı, 35530 İzmir, Türkiye

Hafta içi günleri açık olan ofis 08.00-17.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  • Mersin: Güvenevler Mahallesi 1947 sokak Optima İş Merkezi, A2 Blok 1.kat No: 27/28 Yenişehir, 33140 Mersin, Türkiye

Maersk iletişim için de kullanılabilecek olan Mersin ofisi hafta içi günlerinde 08.00-17.00 saatlerinde hizmet vermektedir.

  • Bursa: Ata Mahallesi 125 Nolu Sok. No:3, 16601 Gemlik – Bursa (Gemlik Borusan Terminal), 16601 Bursa, Türkiye.

Hafta içi günlerinde hizmet veren Bursa ofisinin çalışma saatleri ise 08.30-17.30’dur.

  • Hatay: 5 Temmuz Caddesi Sonu, İskenderun Limanı İskenderun/Hatay, 31200 Hatay, Türkiye. Hatay ofisine 90 3242413100 numaralı telefondan da ulaşılabilirken, ofis hafta içi günlerinde 08.30-17.30 saatleri arasında hizmet vermektedir

MAERSK TELEFON

Maersk iletişim için kullanılabilecek diğer bir yol da telefon kullanmaktır.  Şirketin telefon numarası ise ofis ve şehir fark etmeksizin kullanılabilecek genel bir numaradır. Türkiye’nin her yerinden aranabilecek olan Maersk telefon numarası + 90 444 0 675’dir.

MY MAERSK İLETİŞİM

My Maersk, firmanın  müşterilerine sunduğu kişiselleştirilmiş hizmettir. Bu hizmet ile,  taşıma yaptıran ihracatçılar, navlun teklifi almaktan, varış adresine ulaşan yükün alıcısına teslim edilmesine kadar uzanan süreci en başından itibaren kontrol altında tutabiliyor. Maersk iletişim da sağlayabilen bu sisteme Mybeta Maersk linki kullanılarak da girilebilmektedir. Ancak sisteme giriş için üye olmak, bir kullanıcı adı ve şifreye sahip olmak gerekiyor. 

Mevcut kullanıcı adı ve şifre sitenin sağındaki “Giriş yap” sekmesine tıklandıktan sonra açılan kutucuklara yazılmalı. Doğru girilen şifre ve kullanıcı adı ile birlikte My Maersk’in kolaylıklar dünyası karşınıza geliyor. Sistemi daha kolay kullanmak için dil değişikliği yapılabiliyor.

Sisteme giriş yapıldığında karşınıza çıkan sayfanın üst kısmında bu sistemi kullanarak yapabileceklerinizi görürsünüz.  Burada navlun teklifi al, rezervasyon yaptır, yönet ve izle sekmeleri bulunmaktadır. Bu sekmelerin her biri yük sevkiyatının bir başka aşamasının online yapılabilmesini sağlar.

MAERSK GEMİ TAKİP

Maersk gemi takip ile de, dünyanın herhangi bir denizinde yol alan  gemiyi harita üzerinden gerçek zamanlı takip edebilirsiniz. Bu sayede geminin pozisyonunu ve varış limanına ulaşma durumunu kontrol edilebilir. Gemi takibini NakliyemKolay’ın ilgili sayfasından gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Navlun Hesapla
Whatsapp